Gehaakte knuffel Lowieke de Vos | Stoere Knuffel als Kraamcadeau
Beschrijving
Gehaakte knuffel Lowieke de Vos - stoere knuffel met vintage look
Maak kennis met Lowieke de Vos, een unieke gehaakte knuffel die direct in het oog springt dankzij zijn stoere, vintage uitstraling.
Gehaakt met zorg en vakmanschap van hoogwaardig Stone Wash garen, biedt Lowieke niet alleen knuffelcomfort, maar ook een stijlvolle uitstraling.
Wat maakt Lowieke de Vos zo bijzonder?
Deze prachtige gehaakte knuffel is gevuld met wasbare, kindvriendelijke pandavulling. Dit zorgt ervoor dat hij keer op keer fris blijft, zelfs na avonturen in de zandbak of knuffelsessies op de bank.
Dankzij de stevige veiligheidsoogjes kun je met een gerust hart deze knuffel cadeau geven aan baby's en peuters.
Met een zithoogte van 30 cm is Lowieke groot genoeg om indruk te maken, maar nog steeds handzaam om overal mee naartoe te nemen. Of je nu zoekt naar een uniek kraamcadeau, een knuffelvriendje voor je kindje of een opvallende toevoeging aan de kinderkamer, Lowieke de Vos is de perfecte keuze.
Waarom kiezen voor Lowieke de Vos?
- Gehaakt van Stone Wash garen – stoer en met een vintage uitstraling.
- Gevuld met wasbare, kindvriendelijke pandavulling – fris en schoon te houden.
- Veiligheidsoogjes voor extra veiligheid.
- 30 cm hoog – perfect voor knuffelen én als decoratie.
- Ideaal als kraamcadeau voor jongens en meisjes.
Veiligheidsadvies:
Deze gehaakte knuffel is met zorg gemaakt. Controleer regelmatig of alle onderdelen nog stevig vastzitten om de veiligheid van je kindje te waarborgen. Laat je kindje nooit zonder toezicht spelen met knuffels of speelgoed..